Real Estate Manager (1.0.2) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
