Real Estate Manager (1.0.3) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Reserved
kn: ಕಾದಿರಿಸಲಾದ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Coordinates
kn: ನಿರ್ದೇಶಾಂಕಗಳು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Available
kn: ಲಭ್ಯ

en: Building
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ
