Real Estate Manager (1.0.3) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: published
nn: publisert

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: not published
nn: ikkje publisert
