Real Estate Manager (1.0.4) - en to el translation catalogue (48 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: This field is required.
el: Το πεδίο είναι απαραίτητο.

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα
