Real Estate Manager (1.0.5) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: published
af: gepubliseerd

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: - All -
af: - Alle -
