Real Estate Manager (1.0.5) - en to am translation catalogue (24 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: published
am: የታተመ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: not published
am: ያልታተመ
