Real Estate Manager (1.0.5) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: settings
ka: პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: - All -
ka: - ყველა -
