Real Estate Manager (1.0.5) - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: settings
sk: nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Coordinates
sk: Koordináty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: published
sk: zverejnené

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: not published
sk: nezverejnené

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Available
sk: Dostupné

en: Sold
sk: Predané

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia
