Real Estate Manager (1.0.5) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: This field is required.
te: ఈ ఖాళీ తప్పనిసరి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: published
te: ప్రచురితం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: not published
te: అప్రచురితం

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
