Real Estate Manager (1.0.5) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: settings
ur: ترتیبات

en: Back
ur: واپس

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: This field is required.
ur: یہ خانہ لازمی ہے۔

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
