Real Estate Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: published
lt: paskelbtas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Changed
lt: Pakeista

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Sold
lt: Parduota

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
