Real Estate Manager (1.0.6) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
