React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Icon
cs: Ikona

en: User
cs: Uživatel

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Severity
cs: Vážnost

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
