React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Icon
hu: Ikon

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Filter
hu: Szűrő

en: Severity
hu: Szint

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
