React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
