React Admin UI (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: - All -
nn: - Alle -

en: Recent log messages
nn: Nyaste loggmeldingar
