React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: User
el: Χρήστης

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής

en: Asc
el: Αύξ
