React Admin UI (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: Asc
eu: Goraka
