React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
