React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Severity
bg: Строгост

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
