React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: User
eo: Uzanto

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Severity
eo: Graveco

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
