React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Icon
gl: Icona

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Recent log messages
gl: Mensaxes recentes do rexistro
