React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: No log messages available.
ru: В системном журнале нет сообщений.

en: Icon
ru: Иконка

en: User
ru: Пользователь

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: Severity
ru: Важность

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: REST export
ru: REST экспорт

en: {{ message }}
ru: сообщение
