React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: No log messages available.
th: ไม่มี Log

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Recent log messages
th: บันทึกข้อความล่าสุด
