React Admin UI (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: No log messages available.
da: Ingen logbeskeder til rådighed.

en: Icon
da: Ikon

en: User
da: Bruger

en: Page
da: Side

en: Severity
da: Grad

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser

en: Asc
da: Stigende

en: REST export
da: REST eksport
