React Admin UI (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Icon
az: İconka

en: User
az: İstifadəçi

en: Page
az: Səhifə

en: Severity
az: Ciddilik

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Recent log messages
az: Son log mesajları

en: REST export
az: REST ixracı
