React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Month
is: Mánuður

en: Calendar
is: Dagatal

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími

en: About
is: Um
