React Calendar (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Month
sk: Mesiac

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Default view
sk: Prednastavený pohľad

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Date field
sk: Dátum

en: About
sk: Informácie o
