React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Month
ca: Mes

en: Calendar
ca: Calendari

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Default view
ca: Vista per defecte

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Date field
ca: Camp data

en: About
ca: Detalls
