React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Default view
eu: Bista lehenetsia

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Date field
eu: Data eremua

en: About
eu: (r)i buruz
