React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Your changes have been saved.
fr: Vos modifications ont été enregistrées.

en: Month
fr: Mois

en: Calendar
fr: Calendrier

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Default view
fr: Vue par défaut

en: Date/Time
fr: Date/Heure

en: Date field
fr: Champ date

en: About
fr: À propos
