React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Month
lt: Mėnesis

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: About
lt: Apie
