React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Month
lv: Mēnesis

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Default view
lv: Pamata/Noklusējuma skats

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: About
lv: Par
