React Calendar (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: About
jv: Ngenani
