React Calendar (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Default view
ro: Vizualizare implicită

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: About
ro: Despre
