React Comments (2.0.1-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Log in
az: Loqin

en: Deleted
az: Silindi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Reply
az: Cavab verin
