React Comments (2.0.1-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Post
bg: Публикация

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Log in
bg: Вход

en: minutes
bg: минути

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Reply
bg: Отговор
