React Comments (2.0.1-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: User
bs: Korisnik

en: Post
bs: Članak

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Reply
bs: Odgovori
