React Comments (2.0.1-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Post
cs: Příspěvek

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: second
cs: vteřina

en: seconds
cs: sekund

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: Deleted
cs: Smazáno

en: day
cs: den

en: hour
cs: hodina

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Notify me when new comments are posted
cs: Oznámit, když jsou odeslány nové komentáře
