React Comments (2.0.1-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Post
eo: Afiŝo

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Log in
eo: Ensalutu

en: second
eo: dua

en: Deleted
eo: Forigita

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Reply
eo: Respondu
