React Comments (2.0.1-beta1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: hours
fi: tunnit

en: days
fi: päivät

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Comment
fi: Kommentti

en: Published
fi: Julkaistu

en: Success
fi: Onnistui

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: seconds
fi: sekuntia

en: minute
fi: minuutti

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Deleted
fi: Poistettu

en: day
fi: päivä

en: hour
fi: tunti

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Reply
fi: Vastaa

en: Flagged
fi: Liputettu
