React Comments (2.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: Post
hu: Tartalom

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Success
hu: Sikeres

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: second
hu: másodperc

en: seconds
hu: másodperc

en: minute
hu: perc

en: minutes
hu: perc

en: Deleted
hu: Törölt

en: day
hu: nap

en: hour
hu: óra

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Reply
hu: Válasz

en: Flagged
hu: Jelölt

en: Notify me when new comments are posted
hu: Értesítés új hozzászólások beküldésekor

en: Allowed HTML Tags
hu: Engedélyezett HTML jelölők

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
hu: A képmező érvénytelen vagy a képtípus nem engedélyezett. Engedélyezett típusok: %types
