React Comments (2.0.1-beta1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Comments
is: Ummæli

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: Post
is: Færsla

en: Comment
is: Ummæli

en: Published
is: Birt

en: Log in
is: Skrá  inn

en: seconds
is: sekúndur

en: day
is: dagur

en: hour
is: ár

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Reply
is: Svara

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
is: Myndaskráin er ekki gild eða myndategundin er ekki leyfð. Leyfðar tegundir: %types
