React Comments (2.0.1-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Post
ku: بڵاوکراوە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە
