React Comments (2.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Post
lt: Įrašas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: second
lt: antras

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: day
lt: diena

en: hour
lt: valanda

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Notify me when new comments are posted
lt: Informuoti mane, kai įrašomas naujas komentaras.
