React Comments (2.0.1-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Log in
mg: Fidirana
