React Comments (2.0.1-beta1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: Post
sv: Inlägg

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Log in
sv: Logga in

en: second
sv: andra

en: seconds
sv: sekunder

en: minute
sv: minut

en: minutes
sv: minuter

en: Deleted
sv: Borttaget

en: day
sv: dag

en: hour
sv: timme

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Reply
sv: Besvara

en: Notify me when new comments are posted
sv: Meddela mig när nya kommentarer läggs in
