React Comments (2.0.1-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Log in
ug: كىرىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Reply
ug: جاۋاب
