React Comments (2.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: hours
uk: годин(и)

en: days
uk: дні(в)

en: Post
uk: Допис

en: Comment
uk: Коментар

en: Published
uk: Опубліковано

en: Success
uk: Успіх

en: Log in
uk: Вхід

en: second
uk: друге

en: seconds
uk: секунд(и)

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Deleted
uk: Видалено

en: day
uk: день

en: hour
uk: година

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Reply
uk: Відповісти

en: Flagged
uk: Позначено прапором

en: Notify me when new comments are posted
uk: Сповіщати мене про нові коментарі

en: Me
uk: Моє

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
uk: Файл зображення некоректний або тип зображення недозволений. Дозволені типи: %types
