React Comments (2.0.1-beta2) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Post
ar: المحتوى

en: Comment
ar: التعليق

en: Published
ar: منشور

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: minutes
ar: دقائق

en: Deleted
ar: محذوف

en: day
ar: يوم

en: hour
ar: ساعة

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Reply
ar: رد
